Metalo Oro Vamzdžių cnc rūkas aušinimo sistemos CNC Tekinimo, Frezavimo, Gręžimo Graviravimas Mašina Priemonė cnc aušinimo Vamzdis Priedai

Metalo Oro Vamzdžių cnc rūkas aušinimo sistemos CNC Tekinimo, Frezavimo, Gręžimo Graviravimas Mašina Priemonė cnc aušinimo Vamzdis Priedai

Metalo Oro Vamzdžių cnc rūkas aušinimo sistemos CNC Tekinimo, Frezavimo, Gręžimo Graviravimas Mašina Priemonė cnc aušinimo Vamzdis Priedai

 • €33.12

  €38.96

Geros Naujienos: Mieli draugai!Geros Naujienos iš RATTM VARIKLIS , mes turime sandėlį Vokietijoje,ES .Pristatymo laivų, iš Germanyr ir tarptautinis standartas, siuntos, DHL/ Deutsche Post vieną transporto rūšį!Pastaba: yra keletas ES šalių Ispanai.lt negalite pasirinkti, siųsti iš Vokietijos, bet jūs galite pasirinkti pristatymo iš Kinijos, iš tikrųjų mes jums išsiųstas iš Vokietijos.Kitų šalių, kad vis dar siunčia iš Kinijos!!

Paketą sudaro: 1 x Metalo žarna, Pjovimo aušinimo purkštuvas

Savybės:

1) išspręsti problemą, kad mašina daug vandens ir lengviau nuvalyti.

2) Aušinimo apdorojimo sistemą, galima sutaupyti daugiau nei 80%, aušinimo efektas yra ne mažesnis nei įprastinių vandeniu aušinamas.

3) Dujų apdorojimo nuolaužos buvo priblokšti, tvarkymo saugesnis.

4) purškimo aušinimo skysčio dujų ir aušinimo skystis yra reguliuojamas, lengva naudoti skirtingų apdorojimo sąlygas.

5) pateiktas su aušinimo skysčio purškimo butelis turėtojas.

6) Šio butelio laikiklį su įvairių populiarių gėrimų butelio dydis, palengvinti klientams pakeisti butelis.

7) Gali būti savavališkai nukirpti vamzdžiai, pagrindinio ilgis 1,4 metrų.

8) Metalo žarna, ilgas gyvenimas.

Techniniai parametrai:

Plastiko vamzdelis su antgaliu ilgis: 35cm

Dujotiekio ilgis: 1.4 m

Dujų prievadas skersmuo

Oro slėgis> 2bar

Atsargumo priemonės: 1. Naudokite švarų skystį. 2. Nenaudokite ėsdinančių skysčių. 3. Kai skystis buvo ne spaudimas produkciją, užtikrinti, kad oro slėgio diapazonas 5-7KGF/CM2 (į dulkinimo poveikis yra susijęs su dujų tūrio ir oro slėgį). 4. Klampumo skystis, naudojamas žemiau 68 cSt.Metalo aušinimo vandens vamzdis naudojamas metalo pjovimo, yra šios: Vandeniniai tirpalai, Emulsijos, Pjovimo alyvas.Priedai pjovimo skysčių Cheminių medžiagų pridėta, pagerinti pjovimo skysčiai yra vadinamas priedų.Bendros naftos ir extreme pressure) priedų, anti-rust priedai, stabdžių-pelėsių priedai, stabdžių-putos, priedai ir emulsiklių ir kt.

1. Vandeninis tirpalas, kurio pagrindinis komponentas vandeninio tirpalo yra vandens, ir jo aušinimo spektaklis yra geras.Jei formavimo skystis yra skaidrus, tai yra patogiau operatoriui stebėti.Tačiau, grynas vanduo linkęs rūdžių metalo ir tepimo prastai veikia.Todėl tam tikrų priedų kiekis yra dažnai įtraukiamas į vandeninis tirpalas, siekiant išlaikyti tiek aušinimo veiksmingumą ir gerą rūdžių, atsparumas ir tam tikrų tepimo savybes. 2. Emulsija emulsija gaunama skiedžiant emulsinti aliejus su vandeniu.Į emulsinti aliejus yra sudarytas iš mineralinio aliejaus, emulsiklis ir priedai.Po praskiesta 95-98% vandens, ji tampa pieno baltumo arba pusiau permatomas emulsija.Jis turi gerą vėsinimo poveikį, tačiau dėl didelio vandens kiekio, tepimo ir rūdžių, atsparumas yra prastas.Siekiant pagerinti jo tepimo priemonės, veiklos ir anti-rust veiklos, tam tikras kiekis riebalų, extreme pressure) priedų ir anti-rust priedai gali būti naudojami, parengti ekstremalių slėgio emulsijų arba anti-rust emulsija. 3. Pjovimo alyvos pagrindinė sudedamoji pjovimo alyva yra naftos, ir mažai naudoti gyvūninio ar augalinio aliejaus arba junginys, aliejus.Grynas mineralinis aliejus nėra suformuoti stiprią tepimo plėvelę, trinties sąsaja, ir tepimo poveikis yra bendras.Praktinis naudojimas, alyvos priedai, extreme pressure) priedų ir anti-rust priedai, dažnai papildoma pagerinti tepimo ir rūdžių, atsparumas.Gyvūninių ir augalinių aliejų yra geras "riebumą" ir tinka mažo greičio apdailos, tačiau jie yra linkę gedimo, todėl jis yra geriausiai nenaudoti arba naudoti mažiau, bet pabandykite naudoti kitų pakaitalų, tokių kaip mineralinis aliejus, kuriame yra extreme pressure) priedų, tokių kaip sieros ir chloro.Aušinimo eksploatacinių savybių pjovimo skysčio priklauso nuo jos šilumos laidumas, savitoji šiluminė talpa, šilumos garavimo temperatūros, garinimo lygis, srautas, srautas ir pan.Apskritai, vandeniniai tirpalai turi geriausią aušinimo veiksmingumą, aliejus yra blogiausia, ir emulsijos yra tarp ir arti vandens.Valymo poveikis pjovimo skysčių:, Kai pjovimo šiukšles (tokių, kaip sumažinti geležies) arba milteliais (pvz., malimo) - metalo pjovimo, pjovimo skystis turi gerų valymo poveikį.Valymo veiklos, yra susijusios su turtinga magnetinė pjovimo, sklandumui ir slėgiui.Siekiant padidinti laidumą ir sklandumui pjovimo skystis, didesnės dozės medžiaga ir nedideliu kiekiu mineralinės alyvos yra dažnai papildomas, ir didelis skiedimo santykis yra naudojamas. (Vanduo sudaro 95% - 98%). i s į emulsiją arba vandeninis tirpalas, jis gali labai pagerinti savo valymo poveikį.Siekiant pagerinti jo praplovimo galimybė, ji bus nuplauna nuolaužų ir dulkių laiko, ir dažnai suteikia tam tikro slėgio naudojimo metu ir išlaikyti pakankamą srautą.

Pristatymas

=================================================================== Prašome atidaryti pakuotę ir patikrinkite, jei yra kai kurie žalos atlyginimo, prieš ženklas, jei yra tam tikrų nuostolių , prašome nepasirašyti ir nedelsdami susisiekite su mumis.Mes laivas visame pasaulyje,tačiau jei jūsų šalies paprotys yra griežtos, prašome susisiekti su mumis prieš jums pasiūlymą patikrinti išsamiai ir patvirtino.

Žymos: frezavimo įrankiai, metalai, ego tekinimo įrankiai, nc frezavimo staklės, cnc router, dalis medienos tekinimo staklės, metalo tekinimo įrankiai, cnc, papuošalai iš nerūdijančio plieno, tiek gręžimo, tiek grąžtų komplektas.


 • sąlyga: Naujas
 • Tipas: Horizontalus
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Vamzdelis Ilgis: 2m
 • Modelio Numeris: WD-01
 • Vamzdelis su antgaliu: 48cm
 • Dujų prievadas skersmuo: <11mm
 • Taikymo Sritis: CNC Tekinimo, Frezavimo, Gręžimo, Graviravimas, Staklių ,cnc aušinimo
 • Oro slėgis: >2bar

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good