Ispanijos Mursija: turistų skaičių didins apmokėdami išlaidas, jei lankytojai susirgs COVID-19

Mursijos regione besilankantys turistai gaus nemokamą COVID-19 draudimo planą iš regioninės valdžios, jei apsistos „patvirtintose apgyvendinimo vietose“.

Grįžus pagrįstam nacionalinių ir tarptautinių kelionių laipsniui, Mursijos administracija labai nori sugrąžinti lankytojus ir padėti užpildyti vietos kasą.

500 000 eurų buvo atidėta Mursijos draudimo planui, kuris, kaip teigiama, suteiks paramą 900 000 šalies ir tarptautinių turistų, įskaitant lankytojus iš JK.

Panaši koncepcija buvo pradėta praėjusiais metais Kanarų salose, kad priviliotų poilsiautojus buvo pažadėt, kad jiems nebus jokio nuostolio, jei juos atostogų metu užklups koronavirusas.

Mursijos turizmo ministrė Cristina Sanchez sakė: „Ši priemonė padės pagerinti regiono, kaip saugios turistinės vietovės, įvaizdį“. Vyriausybė apmokės sveikatos, apgyvendinimo ir transporto išlaidas už lankytojus, užsikrėtusius atostogų metu.

Išmoka būtų skirta turistams, apsistojusiems „reguliuojamose įstaigose“. Kalbėdamas su regionine asamblėja, Sanchezas pridūrė: „Draudimas būtų labai svarbi priemonė žmonėms, kurie nusprendžia, kur atostogauti. Ji padengtų išlaidas, kurias sukelia COVID-19 infekcija, įskaitant ilgesnį šeimos narių buvimą“.

Ši priemonė yra 21 mln. EUR vertės bendro paketo dalis Mursijos turizmo ir svetingumo sektoriui atgaivinti.