Kuriose šalyse ir kokie apribojimai taikomi atvykstantiems iš Ispanijos?

223

Padidėjus koronaviruso infekcijų skaičiui Ispanijoje, kai kurios Europos tautos suskubo atsisakyti kelionių į Ispaniją ir reikalauti, kad sugrįžę turistai laikytųsi 14 dienų. savarankiškos saviizoliacijos.

Kokios šalys ir kokias priemonės ėmė taikyti atvykstantiems iš Ispanijos?

Jungtinė Karalystė

JK vyriausybė nusprendė įvesti 14 dienų karantiną britų turistams, grįžusiems iš atostogų Ispanijoje. Taip pat neleidžiama keliauti į visą Ispaniją, net ir tas teritorijas, kuriose mažesnis užkrėtimo lygis nei JK.

Vokietija

Vokietijos užsienio reikalų ministerija antradienį atnaujino savo patarimą dėl kelionių, rekomenduodama nekeliauti į tris šiaurinės Ispanijos regionus, kovojančius su atsinaujinusiais protrūkiais. „Šiuo metu nėra būtinos turistinės kelionės į autonomines Aragono, Katalonijos ir Navaros bendruomenes dėl aukšto infekcijų lygio ir vietinių karantinų suvaržymų“, – sakoma pranešime.

Prancūzija

Prancūzijos vyriausybė paprašė savo piliečių nesilankyti Katalonijoje, „kol padėtis toje teritorijoje nepagerės“. Prancūzijos ministras pirmininkas Jeanas Castexas taip pat neatmetė galimybės uždaryti sieną.

Airija

Airija panaikino savo 14 dienų karantino reikalavimą turistams, grįžtantiems iš Italijos ir Graikijos, tačiau tiems, kurie grįžta iš Ispanijos, taikoma savarankiškos izoliacijos priemonė.

Norvegija

Norvegijos vyriausybė atnaujino dešimties dienų karantino reikalavimą savo piliečiams, kurie lankosi Ispanijoje.

Nyderlandai

Liepos 28 d. Nyderlandų užsienio reikalų ministerija atnaujino savo kelionių patarimus, kad „skubiai“ atgrasytų savo piliečius nuo apsilankymų Barselonoje ir apylinkėse „dėl turizmo“.

Austrija

Iš atostogų Ispanijoje grįžtantys turistai iš Austrijos tris dienas prieš grįždami į Austriją turi pateikti neigiamą koronaviruso tyrimo rezultatą.

Belgija

Belgijos valdžia uždraudė savo piliečiams vykti į Huesca Aragone ir Lleida Katalonijoje. Tie, kurie tai padarys, turės atlikti 14 dienų izoliaciją ir PGR testą, kai grįš. Jie taip pat paprašė savo piliečių imtis papildomų atsargumo priemonių lankantis kitose Aragono ir Katalonijos vietose, taip pat kituose Ispanijos regionuose (Baskų krašte, Navaroje, La Rioja ir Extremadura).

Suomija

Nuo pandemijos pradžios Suomijos vyriausybė neatidarė savo sienų žmonėms, keliaujantiems iš Ispanijos, ir toliau rekomenduodama savo piliečiams susilaikyti nuo nebūtinų kelionių.

Lenkija

Lenkijos valdžios institucijos taip pat rekomenduoja nekeliauiti i į Kataloniją, dėl sparčiai daugėjančių COVID-19 atvejų.